Tarptautinė informacijos visuomenės technologijų paroda INFOBALT 2000Mums malonu jums priminti apie artėjančią parodą "Infobalt'2000". "Infobalt"- tai didžiausia ir svarbiausia informacijos visuomenės technologijų paroda Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiais metais ji rengiama jau septintąjį kartą.

Kodėl Jus domina INFOBALT ?

  • Nes "Infobalt" - didžiausia informacijos technologijų ir telekomunikacijų paroda Baltijos šalyse.

  • Nuo pirmosios "Infobalt" parodos 1994 m. (joje dalyvavo 64 dalyviai) paroda išaugo iki 198 dalyvių 1999-aisiais. Parodos plotas nuo 3500 kv.m. (1994 m.) išaugo iki 10500 kv.m. (1999 m.)

  • "Infobalt"- labiausia lankoma visų laikų paroda Lietuvoje. 1999 m. parodoje "Infobalt" apsilankė daugiau nei 73000 lankytojų.

  • 81% įmonių, dalyvavusių parodoje "Infobalt"'99, jau pernai buvo apsisprendę dalyvauti šiuometinėje parodoje "Infobalt" 2000.

Pasiruoškite - INFOBALT 2000 ateina su naujovėmis

Nuo šių metų paroda "Infobalt" keičia savo pavadinimą - nuo šiol ji vadinsis Tarptautine informacijos visuomenės technologijų paroda. Naujasis parodos pavadinimas atitinka šiandienos informacijos visuomenės vystymosi tendencijas, kurias bus stengiamasi deramai pristatyti parodoje.

Nuo 2000 m. parodos "Infobalt" ekspozicijos ploto skirstymas pagal tematiką pildomas ir plečiamas. Išskiriamos šios pagrindinės temos:

  • telekomunikacijos;

  • kompleksiniai IT sprendimai, elektroninė komercija;

  • duomenų perdavimas;

  • finansų valdymo sistemos;

  • biuro įrangos technologijos.

Naujausias projektas parodoje - prekybos ir pramogų paviljonas  E - ATEITIS

Šiemet pirmąjį kartą parodoje pristatomas naujas projektas - "e ateitis". Atskirame pavijone 5-ojoje salėje ITT įmonės galės demonstruoti ir prekiauti savo produktais ir paslaugomis. Tarp jų - daugialypės terpės produktai, internetas, elektroniniai žaidimai ir kt. Naujasis projektas - tai naujos galimybės: informacinių technologijų pagalba patenkinamas augantis visuomenės laisvalaikio, pramogų, savišvietos poreikis.

INFOBALT 2000 - išskirtinis dėmesys ITT profesionalams

Siekiant paskirstyti parodos lankytojų srautą ir sudaryti geresnes darbo sąlygas parodos dalyviams ir lankytojams-specialistams, šiais metais net dvi parodos dienos bus skiriamos tik lankytojams-specialistams bei žiniasklaidos atstovams.

Paroda ir konferencija - kompleksiškas renginys

"Infobalt"- tai ne tik paroda, bet kompleksinis renginys, jungiantis asociacijos ""Infobalt"" organizuojamą tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją "Informacijos visuomenė'2000, "Investuotojų lygą" ir specializuotų seminarų programą. Šiais metais tarptautinės konferencijos šūkis - "Šuolis į naująją e-ekonomiką". Dalyviai iš Baltijos, Skandinavijos ir Vidurio Europos regionų konferencijos metu modeliuos informacijos visuomenės ateitį ir žinių valdymą globalioje naujosios elektroninės ekonomikos aplinkoje. Investuotojų lygoje bus pristatomi projektai ir įmonės, susiję su informacijos visuomenės technologijomis ir sprendimais, kurie turės didelės įtakos, plėtojant naują, tarptautiniu mastu integruotą ir konkurencingą Baltijos regiono ekonomiką ir stiprinant e-demokratiją. Taip pat pirmąją parodos "Infobalt"'2000 dieną vyks seminaras "Ateities technologijos". Jo metu stambiausių pasaulio ITT, bankų ir konsultacinių įmonių atstovai - vizionieriai pristatys globalios rinkos perspektyvas ir technologijų bei paslaugų ateities vizijas.

 

Kviečiame prisijungti prie šio projekto.